Waardering Peter Vermeulen voor zijn inzet

Wethouder Anjo Simonse overhandigd cheque aan Peter Vermeulen voor zijn inzet met betrekking tot ParkinsonOp woensdag 8 april zou het voor Peter net zoals elke keer een normale bijeenkomst zijn voor het Parkinson café. Wat Peter niet wist, is dat zijn twee dochters, zoon en twee zussen speciaal van ver waren gekomen om hun vader en broer te verrassen. Peter werd deze middag namelijk in het zonnetje gezet.

Peter Vermeulen zet zich al jaren in voor mensen met Parkinson in de gemeente Elburg. Hij verbindt mensen en heeft een werkgroep om zich heen verzameld. Dit met ondersteuning van stichting WIEL, vrijwilliger Silvia, apotheker Andrea Borst en Parkinsonverpleegkundige Janny Paarhuis. Zo heeft Peter een wandelgroep, boks sessies, tafeltennis, het Parkinson café en een Parkinson folder gerealiseerd voor mensen met Parkinson.

Als waardering ontving hij van wethouder Anjo Simonse een tegoedbon van € 250,- voor een solidariteitsfonds, zodat ook mensen met minder financiële middelen kunnen deelnemen. Daarnaast kreeg hij een certificaat als erkenning voor zijn inzet.

Een geslaagde middag, waarbij iemand in het zonnetje is gezet die het écht verdient dankzij al zijn inzet. Vooral omdat hij met dit bedrag weer verder kan gaan investeren in het solidariteitsfonds.