Hoe ervaar jij het (samen) leven in onze gemeente?

Elburg SpreektIn onze gemeente telt iedereen mee en moet iedereen mee kunnen doen. Inwoners moeten de mogelijkheid hebben om zichzelf te mogen zijn. Iedereen moet de mogelijkheid hebben om deel te kunnen nemen aan de samenleving.

Wij willen je daarom in deze enquête vragen welke mogelijkheden en uitdagingen jij ervaart om mee te kunnen doen in de samenleving. Bij meedoen kun je denken aan het gevoel dat je mag zijn wie je bent. Dat je de mogelijkheid krijgt om je mening, gevoel en geloof te uiten. En dat er mogelijkheden zijn om je talenten te ontwikkelen in onderwijs, werk en vrije tijd.

De reacties en uitkomsten van deze enquête nemen we mee om te kijken welke mogelijkheden er zijn om het woonplezier in onze gemeente te vergroten. Vul de enquête in via onderstaande button:

Enquête Elburg Spreekt